Razem tworzymy historię..

Sweet Decor

Firma powstała w 1992 roku, jako Przedsiębiorstwo Handlowe „Pach” oferująca towary spożywcze jak również produkty do dekoracji ciast i tortów. Z biegiem czasu oferta produktowa została wzbogacona o kolejne znane i lubiane marki.

Następnym etapem ewolucji firmy
była zmiana nazwy na Sweet Decor S.C. co równocześnie zapoczątkowało działalność sklepu internetowego, który do dnia dzisiejszego cieszy się ogromną popularnością wśród cukierników w Polsce jak i za granicą.
Z racji wciąż rosnącego zainteresowania sztuką dekorowania tortów zrodził się pomysł stworzenia wyjątkowego miejsca, gdzie powstaną cukiernicze dzieła sztuki, gdzie każdy z uczestników szkolenia, pod czujnym okiem nauczyciela – mistrza – będzie mógł rozwinąć skrzydła, uwolnić wyobraźnię i oddać się swojej pasji.

Akademia Sweet Decor

W roku 2013 powstało nowoczesne Centrum Szkoleniowe Akademia Sweet Decor, gdzie prowadzimy szkolenia dla pasjonatów cukiernictwa, realizując usługi na najwyższym poziomie o czym świadczy również posiadany przez nas certyfikat jakości ISO 9001-2015.

To właśnie miłość do cukiernictwa, pasja i zaangażowanie sprawiły, że Akademia Sweet Decor stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek cukierniczych w Polsce. Współpracujemy z najlepszą kadrą cukierników, kucharzy , barmanów i baristów. Naszą ofertę kierujemy zarówno do profesjonalistów jak i amatorów chcących uczyć się od najlepszych rozwijać swoje umiejętności.

Posiadamy wpis do rejestru instytucji szkoleniowych o nr 2.24/00023/2018., świadczymy usługi z dofinansowaniem z środków Unii Europejskiej. Posiadamy certyfikat jakości ISO 9001:2015.

Prowadzimy szkolenia stacjonarne i wyjazdowe, otwarte oraz zamknięte, dla osób indywidualnych, firm i instytucji.

Jesteś zainteresowany współpracą?

Skontaktuj się z nami