Nadchodzące szkolenia cukiernicze...

Podstawy Pracy z Czekoladą

Podstawowe szkolenie z zakresu pracy z czekoladą.

Rozpocznij swoją przygodę z czekoladą!

W trakcie szkolenia zapewniamy:

Program

Szkolenie jednodniowe wprowadzające w zaczarowany świat czekolady – podzielone na krótką część teoretyczną i praktyczną pracę w Akademia Sweet Decor.

Podczas teorii poznasz proces produkcji czekolady od ziarna do produktu finałowego i zgłębisz wiedzę w jaki sposób rozpoznać produkty premium.

Część praktyczna to nauka temperowania czekolady różnymi technikami oraz wykonanie podstawowych wyrobów konfekcji czekoladowej jak tabliczki czekoladowe, przygotowanie form oraz barwienie.

Prowadzący:
Michał Kleiber

Związany z branżą cukierniczą od 1993 roku. Doświadczenie zdobywał podejmując zawód cukiernika, następnie technologa, by dotrzeć do miejsca, w którym realizuje swoje pasje.

Obecnie związany z Akademią Czekolady Callebaut, w której rodzą się jego autorskie pomysły. Jako profesjonalista- wiążąc wyobraźnię i niesamowite poczucie smaku- tworzy produkty, których znakiem rozpoznawczym są zamiłowanie do piękna i minimalizmu.

Czekoladowe inspirację powstające pod jego okiem, budzą zmysły i dają gwarancję wyjątkowego smaku oraz zachęcają do delektowania się czekoladową chwilą.

Jesteś zainteresowany współpracą?

Skontaktuj się z nami