Zorganizuj spotkanie prywatne lub firmowe

Centrum szkoleniowe Akademia Sweet Decor

To położona w malowniczych rejonach Górnego Śląska, na obrzeżach miasta, nowoczesna, klimatyzowana, kompleksowo wyposażona pracownia, przystosowana do specjalistycznych szkoleń oraz innych spotkań o charakterze szkoleniowym, integracyjnym, biznesowym itp.

Co nas wyróżnia:

Posiadamy wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych o nr 2.24/00023/2018., świadczymy usługi z dofinansowaniem z środków Unii Europejskiej (m.in. Baza Usług Rozwojowych, KFS). Posiadamy certyfikat jakości ISO 9001:2015.

Prowadzimy szkolenia stacjonarne i wyjazdowe, otwarte oraz zamknięte, dla osób indywidualnych, firm i instytucji.

Imprezy integracyjne

Mogą mieć formę zajęć praktycznych połączonych z gotowaniem, lub pokazów kulinarnych, śniadań, obiadów czy kolacji firmowych oraz warsztatów o charakterze integracyjnym. W Akademii Sweet Decor możesz zorganizować spotkanie firmowe (np. spotkanie wigilijne, wieczór panieński ). Możemy po prostu udostępnić Ci przestrzeń lub możesz skorzystać z kompleksowej usługi, w ramach której my zajmiemy się przygotowaniem całego wydarzenia.

Sesje Zdjęciowe

Chcesz nakręcić film, wykonać sesję zdjęciową (np. do bloga kulinarnego), szukasz przestrzeni z dostępem do sprzętu kuchennego oraz zastawy stołowej, dzięki czemu dania do sesji można przygotować na miejscu, jesteśmy do Twojej dyspozycji.  Naszym atutem jest również neutralna aranżacja, która pozwala na dopasowanie wnętrza do potrzeb sesji.

Live cooking

Ta niestandardowa formuła pozwala przyjrzeć się z bliska pracy tych, którzy z gotowania uczynili swoją życiową pasję.
Live cooking  to szansa, by dowiedzieć się, dlaczego gotowanie jest nazywane sztuką kulinarną. Na oczach publiczności profesjonalni szefowie kuchni odkryją tajemnice swej sztuki.
Na koniec pokazu każdy gość będzie mógł rozpieścić swoje podniebienia prawdziwą symfonią smaków i zapachów, próbując świeżo przygotowanych potraw.
Menu i forma prezentacji jest konsultowana z Klientem. Gotowanie na żywo może być niebanalną formą na przyjęcie wyjątkowych gości, zajęcia integracyjne, firmowe spotkania czy prezentacje.
Moda na zdrowe żywienie i bijące rekordy oglądalności programy kulinarne, pokazały, że przygotowywanie posiłków może budzić prawdziwe emocje. 

Jesteś zainteresowany współpracą?

Skontaktuj się z nami